Evoplay Alt Yapı Özellikleri

🎮 Firma Adı: Evoplay
🤑 Kuruluş yılı: 2009
🏆 Website: Evoplay Sitesi
🥇 Oyun Sayısı: 180
💸 Video Slot: 126
🌍 Klasik Slot: 0
✔️ Kart Oyunu: 10
🎰 Rulet Oyunları: 2
🎲 Canlı Casino: 0
🔝 Kazı Kazan: 5

Evoplay Hakkında

Evoplay, 2003 yılında piyasaya sürülen lisanslı bir oyun geliştiricisidir ve şu anda iGaming tahtı için birçok güçlü rakipten biridir. Çevrimiçi Evoplay slotları, muhteşem grafikleri ve oynanışlarıyla oyuncuların gözlerini kamaştırdı. Her slot, Evoplay'in arkasındaki deneyimli iGaming bireylerinden oluşan ekip düşünüldüğünde şaşırtıcı olmayan büyük bir tutkuyla yaratılmıştır. Sürekli büyüyen oyun listesine en son eklenenler sayesinde, Evoplay çevrimiçi kumarhanelerinin sayısı da artıyor.

Ukrayna merkezli stüdyo, eCOGRA tarafından lisanslanmıştır ve 2020'nin sonuna kadar İngiltere Kumar Komisyonu ve Malta Oyun Otoritesi lisansları almayı beklemektedir. Tüm Evoplay slot makineleri, stüdyonun Ukrayna'daki geliştirme merkezinde oluşturulur. Ancak Evoplay, ofislerini Malta'ya da yaydı. Bunun nedeni, oyun dünyasını kasıp kavuran oyunlarının artan popülaritesidir.

Stüdyonun web sitesinde belirttiği gibi, "evrimsel" bir oyun deneyimi sunuyor. Görüyorsunuz, standart video slotların yanı sıra Evoplay slot oyunları listesi, endüstrinin ilk VR slotlarını içeriyor. Bunlar, ICE 2018'de tanıtıldı ve zaten mükemmel bir 3D oyun serisine eklendi. Hepsi bu kadar da değil – Evoplay aynı zamanda endüstrinin RPG'den ilham alan ilk slot makinesinin de arkasında.

Evoplay Sıkça Sorulanlar